PRIVATE BANKING PO GODZINACH

To cykl ekskluzywnych, klubowych spotkań zainicjowanych z myślą o ludziach sukcesu, którzy pragną wciąż pogłębiać swoje pasje i zdobywać nowe biznesowe inspiracje. Noble Bank, lider private bankingu w Polsce, zaprasza do udziału w spotkaniach wybitnych ekspertów, a inspirującym dyskusjom towarzyszy nieformalna część koktajlowa. W swobodnej, klubowej atmosferze, starannie wyselekcjonowanych prestiżowych hotelach i restauracjach, goście spotkań mają okazję do rozmów i poszerzenia sieci biznesowych kontaktów.

NOBLE BANK – LIDER PRIVATE BANKINGU W POLSCE

Noble Bank jest pionierem na rynku profesjonalnego private bankingu w Polsce. Oferta Banku od początku odpowiadała najwyższym światowym standardom bankowości prywatnej, cechując się jednocześnie innowacyjnością oraz elastycznym podejściem do potrzeb Klientów. Wyjątkowość private bankingu w Noble Banku polega nie tylko na elitarnym, indywidualnym doradztwie, ale również na opartej na zaufaniu relacji pomiędzy private bankerem a Klientem. Filozofię Banku doskonale oddaje hasło przewodnie „Noble Bank. Bank na pokolenia” – to bank, który buduje długoterminowe relacje, dając partnerom poczucie prestiżu i bezpieczeństwa. Zna dokładnie potrzeby swoich Klientów i gwarantuje im najwyższą jakość usług.

EKSKLUZYWNE SPOTKANIA Z LUDŹMI BIZNESU

Na bazie tej właśnie filozofii - łączącej najwyższy poziom ekspertyzy i doradztwa inwestycyjnego z indywidualnym podejściem do relacji z Klientami i zarządzania ich rodzinnym majątkiem - powstał koncept wyjątkowego cyklu „Private Banking Po Godzinach”. Noble Bank to nie tylko nr 1 private bankingu w Polsce, ale także elitarny klub łączący wyjątkowych ludzi – ludzi, którzy sami doszli do swoich wielkich sukcesów, są liderami w swoich środowiskach i wciąż mierzą wyżej, szukają kolejnych biznesowych inspiracji. Projekt „Private Banking Po Godzinach”, oparty na formule zamkniętych, ekskluzywnych spotkań z gośćmi specjalnymi, ma odpowiedzieć na tę właśnie potrzebę. Stwarza Klientom Noble Banku okazję do dyskusji z największymi gwiazdami polskiej sceny publicznej i gospodarczej – o biznesowych wyzwaniach i wpływie światowych trendów na funkcjonowanie polskich firm, ale także o pozabiznesowych pasjach i doświadczeniach.