IDEA SPOTKAŃ

Noble Market Review to cykl spotkań o charakterze merytorycznym, powstałych jako uzupełnienie do projektu Private Banking Po Godzinach, kładącego nacisk na relacje i klubowy charakter eventów. Spotkania Noble Market Review to przede wszystkim gwarancja eksperckości i profesjonalizmu, które dotyczą zarówno prelegentów, jak i partnerów współtworzących kolejne edycje. Uczestnicy eventów mają okazję do wymiany poglądów na interesujące ich kwestie gospodarcze, omówienia aktualnej sytuacji gospodarczej i przeanalizowania obecnych trendów na rynku finansowym.

NOBLE FUNDS - PARTNER MERYTORYCZNY

Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna (Noble Funds TFI S.A.) należy do Grupy Getin Noble Bank S.A. Specjalizuje się w tworzeniu oraz zarządzaniu otwartymi i zamkniętymi funduszami inwestycyjnym, świadczy usługi asset management, polegające na profesjonalnym zarządzaniu indywidualnym portfelem papierów wartościowych oraz doradztwa inwestycyjnego.

DOTYCHCZASOWI PARTNERZY

DESA Unicum
jest największą i najstarszą firmą na polskim rynku sztuki, do której należy dom aukcyjny i galerie w Warszawie. Rocznie organizuje ponad 40 aukcji różnego typu (sztuki dawnej, współczesnej, najnowszej, prac na papierze, biżuterii i aukcji specjalistycznych) oraz kilkanaście wystaw. DESA Unicum wspiera wiele aukcji charytatywnych, m.in. w Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Forbesa. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu kolekcji i sprawuje nad nimi opiekę, pomaga przy archiwizacji i ubezpieczaniu dzieł sztuki, certyfikacji i wydawaniu ekspertyz, a także wycenie. Od wielu lat współpracuje z największymi domami aukcyjnymi na świecie przy sprzedaży/zakupie dzieł, wydaje opinie eksperckie dot. polskiej sztuki. Jest wyłącznym partnerem wiodących banków w Polsce w zakresie art bankingu.
www.desa.pl
Tacit Development Polska
deweloper działający na polskim rynku nieruchomości, którego flagową inwestycja jest apartamentowiec Cosmopolitan w samym centrum Warszawy (ul. Twarda 2/4).
Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka
największa, niezależna polska kancelaria prawnicza. Świadczy usługi klientom ze wszystkich sektorów gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe we wszystkich dziedzinach i specjalizacjach prawa.

Zapraszamy do współpracy firmy, które poprzez swój wkład merytoryczny chciałyby współtworzyć kolejne spotkania